צור קשר

רשלנות רפואית איך אדע ?
נפגעתי בעבודה, מה עלי לעשות?

הצלחות המשרד

•  רשלנות באבחון תסמונת גנטית בהריון - במסגרת תיק שנוהל במשרדינו טענו הורים לתינוק בעל תסמונת גנטית, כי הצוות הרפואי כשל באיתור מומו של העובר במסגרת ההיריון עקב רשלנות קשה. ההורים טענו כי לו היה הצוות הרפואי מבצע את תפקידו והיה מאתר כי העובר לוקה בתסמונת הקשה, היו ההורים פונים לוועדה להפסקת היריון, ומבקשים להפסיק את ההיריון, באופן שחייו הקשים של בנם במומו היו נמנעים. במסגרת פשרה הסכימו הנתבעים לשלם סך של כמה מיליוני ₪ לסיום התיק בפשרה.

• רשלנות בניתוח - תיק שטופל על ידי משרדינו עסק בתובע עם בעיית גב קשה שהצריכה ניתוח. טרם הניתוח הוחתם התובע על טופס הסכמה במסגרתו לא פורטו כלל הסיכונים הנובעים מהניתוח. בנוסף השיטה בה השתמשו בניתוח הייתה שיטה לא נכונה שגרמה לכך שהתובע נותר עם נכות צמיתה. במסגרת פשרה הסכים בית החולים לשלם למעלה ממיליון וחצי ₪ (מעבר לביטוח הלאומי), עבור רשלנותו.

רשלנות בלידה - במסגרת תיק שניהל משרדינו הסכים המוסד הרפואי לשלם בפשרה סך של מאות אלפי ₪. התביעה עסקה בתינוקת שנולדה עם משקל גבוה. למרות הסימנים המקדימים הרבים לכך שהתינוקת צפויה להיוולד עם משקל גבוה הצוות הרפואי לא נערך לסיום הלידה בניתוח קיסרי. במהלך הלידה עקב משקלה הגדול, נתקעו כתפיה של התינוקת בתעלת הלידה והיה צורך לחלצה. במהלך נסיון החילוץ נגרם נזק בלתי הפיך לידה הימנית של התינוקת. במסגרת תביעה שהוגשה על ידי משרדינו הכיר בית החולים ברשלנותו ושילם פיצוי בסך מאות אלפי ₪.

• רשלנות במעקב הריון - תיק שנוהל במשרדינו עסק באישה בהריון שהגיעה בשליש הראשון להריונה עם דימום. המתמחה שהייתה באותו הערב כתבה כי אין דופק לעובר ובהתייעצות טלפונית עם רופא כונן הוחלט על סיום ההיריון במתן תרופה. למחרת בוקר הגיעה אותה אישה לבית החולים ובבדיקה חוזרת עלה כי לעובר יש דופק אך לאור התרופה שקיבלה האישה לא ניתן היה להציל את עוברה. מיד עם הגשת התביעה הכיר המוסד הרפואי ברשלנותו והסכים לשלם פיצוי בסך מאות אלפי ₪  עוד טרם הגשת כתב ההגנה.

•  רשלנות באבחון -  במסגרת תביעה שהוגשה כנגד אחד מהמרכזים הגדולים לניתוחי עיניים, נטען על ידי משרדינו, כי נוכח נתוני התובע אסור היה לנתחו בניתוח לייזר, ובנוסף לא בוצעו לו בדיקות מקדימות שהיה בהם לשלול את התאמתו לניתוח. המוסד הרפואי הסכים לפצות את התובע בפשרה של מאות אלפי ₪.

לחזרה לדף רשלנות רפואית לחץ כאן

עבור לתוכן העמוד

המידע המופיע באתר הינו מידע כללי ואין בו משום ייעוץ משפטי או מקצועי מחייב.

כל הזכויות והתכנים הינם קניינו הבלעדי של עו"ד מאור גלבוע, ואין להעתיקם או לשכפלם או לעשות בהם שימוש מבלי לקבל הסכמתו בכתב של עו"ד מאור גלבוע.