צור קשר

רשלנות רפואית איך אדע ?
נפגעתי בעבודה, מה עלי לעשות?

סניפי המשרד

סניף תל אביב והמרכז
בניין התאומים 2 רמת גן

לפגישות בלבד


ירושלים
רח' בן יהודה 2 ירושלים
טל: 02-5023020

 

  • ילדה על כסא גלגלים

ייצוג ילדים בוועדות רפואיות

כל שנה נולדים בישראל מעל 160,000 תינוקות. למרבה הצער, חלק מהתינוקות נולדים עם נכות הדורשת טיפול ומשאבים גדולים יותר, הקשורים לחינוכם ולגידולם.
התמודדות זו אינה פשוטה, וכרוכה בהוצאת משאבים רבים הן כספיים והן נפשיים. ילד עם נכות משמעותית יהיה זכאי בתנאים הקבועים בחוק, לקצבאות שונות, בהן שירותים מיוחדים, קצבת ילד נכה, ניידות. קבלת הקצבאות מותנית לעיתים בבדיקה של ועדה רפואית של המוסד לביטוח הלאומי שתפקידה לקבוע את זכאותו לקצבאות השונות.

לעיתים, מצבו של הילד נגרם עקב רשלנות במעקב ההיריון, או בלידה עצמה, ולהורי הילד ישנה עילת תביעה נוספת בגין רשלנות רפואית, היכולה לזכות אותם בפיצוי משמעותי.

מכאן החשיבות לפניה דווקא לעורך דין שתחום עיסוקו הוא תחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית, היכול לבחון גיבושה של עילת תביעת רשלנית, מעבר להכרה ופניה לביטוח הלאומי.

משרדנו הוא בעל ניסיון רב בייצוג ילדים נכים בוועדות רפואיות ובתביעות רשלנות רפואית, וניסיון זה עומד לכל לקוח שייוצג על ידי משרדנו.

ילדכם או ילדתכם הינם בעלי נכות ? צרו קשר ופנו עוד היום למשרדנו לקבלת פיצוי שיקל על התמודדותכם ולבדיקת היתכנותה של עילת תביעת רשלנות רפואית.  הפגישה היא ללא תשלום וללא התחייבות.הפגישה הינה ללא תשלום וללא התחייבות
*
 
*
חזרה ל
ביטוח לאומי

עבור לתוכן העמוד

המידע המופיע באתר הינו מידע כללי ואין בו משום ייעוץ משפטי או מקצועי מחייב.

כל הזכויות והתכנים הינם קניינו הבלעדי של עו"ד מאור גלבוע, ואין להעתיקם או לשכפלם או לעשות בהם שימוש מבלי לקבל הסכמתו בכתב של עו"ד מאור גלבוע.