צור קשר

רשלנות רפואית איך אדע ?
נפגעתי בעבודה, מה עלי לעשות?

סניפי המשרד

סניף תל אביב והמרכז
בניין התאומים 2 רמת גן

לפגישות בלבד


ירושלים
רח' בן יהודה 2 ירושלים
טל: 02-5023020

 

  • תאונות דרכים

תאונות דרכים

אדם שהוא או יקירו נפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי מחברות הביטוח השונות. במרבית המקרים חברת הביטוח לא מתכחשת להתקיימותו של האירוע התאונתי ולחובתה לפצות את הנפגע. במקרים אלו, התביעה מול חברת הביטוח תעסוק בסכום התשלום אותו עליה לשאת בפיצוי הנפגע.

ישנם מקרים מועטים בהם חברת ביטוח מתכחשת לכך שהאירוע בגינו נפגע הניזוק, מהווה תאונת דרכים. במקרים אלו, יהיה צורך להוכיח כי האירוע התאונתי נכלל בהגדרה של תאונת דרכים, כתנאי לחובתה לפצות את הניזוק.

תקופת ההחלמה של הנפגע אורכת לעיתים זמן רב, תקופה בה הניזוק לא יכול לעבוד למחייתו, ולפרנס את משפחתו כפי שעשה טרם התאונה. להוצאות אלו מתווספות הוצאות רבות הנוגעות להחלמתו של הנפגע: תרופות, ביקורים רבים במוסדות רפואיים, התאמת הדיור והרכב לצרכיו, הפסד שכר עתידי, תשלום למטפלים והוצאות רבות הקשורות לאירוע התאונתי.

תקופת מעבר זו מחייבת עזרה של איש מקצוע שיעזור לנפגע להתחיל ולקבל פיצויים הן מחברת הביטוח, ולעיתים אף מהביטוח הלאומי. במסגרת חוק תאונת דרכים, ניתן לפנות לחברת הביטוח אף טרם הכרעה בתביעה, לקבלת פיצוי מוקדם על חשבון הפיצוי בו תחוב חברת הביטוח. המונח המשפטי של תשלום זה נקרא "תשלום תכוף", והוא כרוך בפרוצדורה שראוי שתעשה על ידי איש מקצוע.

נפגעת? ההוצאות מרובות? פנה למשרדינו להשגת פיצוי מהיר מחברת הביטוח.הפגישה הינה ללא תשלום וללא התחייבות
*
 
*חזרה ל
תחומים נוספים

עבור לתוכן העמוד

המידע המופיע באתר הינו מידע כללי ואין בו משום ייעוץ משפטי או מקצועי מחייב.

כל הזכויות והתכנים הינם קניינו הבלעדי של עו"ד מאור גלבוע, ואין להעתיקם או לשכפלם או לעשות בהם שימוש מבלי לקבל הסכמתו בכתב של עו"ד מאור גלבוע.