צור קשר

רשלנות רפואית איך אדע ?
נפגעתי בעבודה, מה עלי לעשות?

סניפי המשרד

סניף תל אביב והמרכז
בניין התאומים 2 רמת גן

לפגישות בלבד


ירושלים
רח' בן יהודה 2 ירושלים
טל: 02-5023020

 

  • רשלנות רפואית באבחון

תסביב אשך

מהו תסביב אשך ?


תסביב האשך הינו מצב שבו האשך מסתובב סביב עצמו, עקב חבלה ישירה, תנועה חדה או בעיה רפואית מולדת. הסיבוב גורם לכיווץ כלי הדם המזרימים את הדם לאשך, ובכך גורמים למוות של רקמות האשך ובמקרים חמורים יותר, אף לנמק.

 

מהם הסימנים שאי אבחונם יגבשו עילת תביעה ?

 

הסימנים לבעיה באשך הם כאבים חדשים באשך או בבטן התחתונה, או כאבים המקרינים מהאשך למפשעה. לחלק מהמקרים מתלווים גם הקאות, בחילות וחום. האבחון והטיפול במקרה זה חייבים להיות מהירים ביותר, וככל שהפניה והאבחנה נעשית באופן מוקדם יותר, כך ניתן להחזיר את האשך למקומו, ולקבעו לרקמה שמסביבו כדי למנועו סיבוב חוזר. חוסר טיפול ואבחון של למעלה מ- 6 שעות יגרום לנזק בלתי הפיך לאשך, בשל חסימת הדם לאשך וממנו. 
רשלנות רפואית באבחון וטיפול כאמור לעיל, יכול ותהווה עילה להגשת תביעה ברשלנות רפואית עקב הפגיעות הקשות, לרבות פגיעה נפשית בחולה, וחוסר תפקוד כללי.

 

נגרם לך נזק ? עו"ד מאור גלבוע וצוות משרדו עומדים לרשותך. צור קשר ופנה עוד היום לבדיקת היתכנותה של עילת תביעה רשלנית. הפגישה הינה ללא תשלום וללא התחייבות.
 

עבור לתוכן העמוד

המידע המופיע באתר הינו מידע כללי ואין בו משום ייעוץ משפטי או מקצועי מחייב.

כל הזכויות והתכנים הינם קניינו הבלעדי של עו"ד מאור גלבוע, ואין להעתיקם או לשכפלם או לעשות בהם שימוש מבלי לקבל הסכמתו בכתב של עו"ד מאור גלבוע.